Ana Sayfa / Büyü Çeşitleri / Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Medyumların dahi yapmak istemeyecekleri kadar ciddi işlemler olan papaz büyüsü işlemleri bugüne kadar birçok kişinin hayatın da çok önemli değişimlere neden olan özel kara büyülerdir. Bu işlemler yapılacağı zaman etki altına alınan kişilerin çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalacaklarını bilmek gerekmektedir. Bugüne kadar yapılan işlemlere bakıldığı zaman insanların neden bu işlemlerden bu kadar çekindiklerini anlamak kolay olacaktır. Genellikle kısa zaman içinde verdiği sonuçlar ile bilinen bu işlemler de amaç etki altına alınan kişilerin daha önce yaşamadıkları çok güçlü sorunlar yaşamalarını sağlamaktır. Çoğu zaman sevmedikleri kişilerin çok ciddi sorunlar yaşamalarını amaçlayan kişiler tarafından tercih edilen bu işlemler de özel muskalardan nurani varlıklara kadar birçok farklı nesne veya teknik kullanılabilir. Hatta çok eski zamanlar da bu işlemler yapılacağı zaman insan kurban edildiğine dair bilgiler de bulunmaktadır.

Papaz büyüsü işlemleri kara büyülerin en güçlülerinin başında gelmektedir. Yapılacak her türlü hata konu ile alakası olan kişilerin de çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalmalarına neden olabilir. Bu sebeple insanlar bu işlemleri yapacakları zaman seçecekleri medyumların gerçekten de doğru seçim olup olmadığı hakkında araştırmalar yapmalıdırlar. Çok az medyum tarafından yapılan bu işlemlerden sonra ortaya çıkacak olan enerjiler çok güçlüdür ve mutlaka doğru bir şekilde yönlendirilmelidir. Aksi takdirde durum herkes için ciddi sorunlara neden olabilir ve geçmişte bu tarz sorunlar yaşamış olan birçok kişi olduğu da bilinmektedir. Halen hakkında çok az bilgi olan bu işlemleri araştıran kişilere yardımcı olabilmek için siz de gerekli yorumları yapabilir ve insanların her adımlarını en doğru şekilde atabilmelerine katkıda bulunabilirsiniz. Özellikle risk almak istemeyen kişiler için bu yorumlar çok değerli olacaktır.

Papaz Büyüsü Uzaktan Yapılır Mı

Papaz büyüsü çok eski zamanlardan bu yana yapılan ve karar büyüler arasında en güçlü olanlarından biri olarak gösterilen özel işlemlerdir. İnsanların çok ciddi sıkıntılar çekmelerini sağlamak amacı ile yapılan bu işlemlerden sonra en mutlu ve en sağlıklı kişiler dahi çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilirler. Papaz büyüsü uzaktan yapılır mı, ne kadar zaman içinde sonuç verir veya insanların üzerin de nasıl etkileri olur gibi sorular ile yola çıkan kişiler kısa zaman içinde alacakları yanıtlar ile en doğru adımları atabilirler. Bu tarz işlemler insanların hayatlarının allak bullak edecek kadar ciddi sonuçlara neden olabilir bu sebeple yapılmadan önce iki defa düşünmek gerekmektedir. Asla hata payı olmayan bu işlemlerin her adımı bilinçli bir şekilde atılmalı ve kesinlikle deneyimli isimler ile çalışmaya özen gösterilmelidir.

Bu işlemler de etki altına alınacak olan kişilerin çok yakında veya aynı ortam da olmalarına gerek yoktur. Yani çok uzakta olan bir kişi için dahi papaz büyüsü yapılabilir ve istenen sonuç alınabilir. Bunun sebebi ise ortaya çıkacak olan manevi enerjilerin çok güçlü olması ve bu enerjilerin bir insanı etki altına alabilmeleri için mutlaka o kişilerin yakında olmalarının gerekmemesidir. Çünkü manevi alanda yer veya zaman kavramı bulunmamaktadır. İnsanların kendilerini veya çevrelerinde ki kişileri korumak için ellerinden geleni yaptıkları manevi işlemlerden biri olan papaz büyülerinden sonra insanlar daha önce yaşamadıkları çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Bugüne kadar yapılan en güçlü işlemlerden biridir ve birçok medyum bu işlemler hakkında talep aldıkları zaman genellikle bu talepleri geri çevirmektedirler. Papaz büyüsü uzaktan yapılır mı ve etkiler nasıl ortaya çıkar gibi sorulara yanıt arayan kişiler sizin yapacağınız yorumlar da doğru bilgileri bulabilirler.

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Kadına Büyü Nasıl Yapılır?

Kadına Büyü Nasıl Yapılır? Bir kadına büyü yapmak istediğiniz de hangi teknik veya hangi nesnelerin …

13 yorumlar

 1. Medyum Hakim hoca

  sevgilim buseden ayrılmış ve hayata küsmüş bir şekil almıştım o kadar muhabbet etmeye dertleşmeye ihtiyacım vardı ki tahmin bile edemezsiniz barışmak için o kadar çaba gösterdim ki anlatamam aynı semtte yaşıyoruz onu her gördüğümde kendime nalet eder bir hal almaya başladım medyum Hakim diye biriyle tanıştım papaz büyüsü ile küs olduğum sevgilimle barışmamı sağladı allah razı olsun Hakim HOCAMDAN

 2. SUAREZ HOCAMIN FARKI BURDA PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTEYEN TÜM ARKADAŞLARIMA ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM

  Almanya dan Selda eşimin kardeşi için büyü yaptırdım.Biliyorum belki yaptırdığım doğru bir şey değil yanlış anlamayın büyü yaptırmak doğru bir şey değil demiyorum.Eşimin kardeşinden hoşlanmaya başlamıştım aklımın ucundan geçmezdi böyle bir şey ama gönül işte ne yapsan çaresiz kendimce ona açılmayı düşündüm.Bunun bir cinayette kadar gidebileceğini tahmin edebiliyordum.Ne yaparım diye düşünürken aklıma büyü işleri geldi ben ateist biriyim ne yaparım diye düşünürken medyum suarez diye bir hocayla tanıştım.

  Arkadaşım Cansu Vesilesiyle bana bütün olayı çekinmeden ve sıkılmadan anlatmamı istedi. Suarez hoca kendine yalan söylenmesi ile yapılacak büyünün çok ciddi sorunlara yol aça bileceğini söylemişti arkadaşıma.Bende bütün yaşadığım duygulardan tutun onu nasıl arzuladığım kadar her şeyi anlattım bana kendi isteğimle eşimden ayrılmam gerektiğini istedi.Bende kabul ettim sonra aşk büyüsü ile senin duyduğun ilginin sevginin kat ve katı onun sana duyacağını ve papaz büyüsü ile sana cinsel yoldan aşırı ilgi duyacağını peşinde koşacağını söyledi.

  ilk işim eski eşimden ayrılmak oldu ayrıldık dan sonra büyü etkilerini gösterdi.Şuanda hayallerini kurduğum erkekle birlikte yaşıyorum tabi ailevi sıkıntılar yaşattı bunlarda olacak şeylerdi ben her şeye hazırdım çok şükür atlattık ve şuan gerçekten aşık olduğum adamla aynı çatı altındayım. Buda eminim ki suarez hocamın farkı medyum suarez hoca bir çok çalışma alanında başarılı uzman gerçek medyumdur. Medyum suarez hocamı her kese tavsiye ediyorum gönül rahatlığıyla çalışa bilirsiniz.

 3. İstanbul / Burak

  nişanlım ile evlilik yoluna doğru bütün emeklerimiz evimizi dayayıp döşedik. Birden ortada hiç bir şey yokken sorunlar başladı. Nişanlım sürekli benden kaçıyordu ve emin olun hiç ama hiç olmadık şeyler başımıza geldi nişanı attık. Hayatımın en kötü günlerini yaşıyordum kendimi odama kapatıp sosyal yaşantımı sıfırlamıştım resmen delirmeye kadar gelmiştim. Kendi kendime konuşmalarım ailemi rahatsız etmeye başladı. Bana haber vermeden bir medyuma danışmışlar ve bana sonradan bilgi verdiler. Medyum Serhan adında bir hocaymış benim annemin babamın ismini sordu nişanlımın babası ve annesinin ismini isteyip beni 15 dakika sonra tekrar aramamı istedi.

  Aradıktan sonra ben ve nişanlımın üstünde soğutma büyüsü olduğunu söyledi. Ve bunu en sağlam bir şekilde papaz büyüsü ile bozabileceğini anlattı. Ben biraz Serhan hoca hakkında araştırmalar yaptım gerçekten de medyumluk alanında ilim sahibi biri olduğunu öğrendim bu soğutma büyüsünü papaz büyüsü ile bozacağını dediklerini dakika dakika saniye saniye yapmamı istedi bende yaptım çok şükür şimdi durumumuz idare eder nişanlımla barıştık büyü etkisi altında olduğunu bildiğim için üstüne pek gitmiyorum çünkü nişanı kendi isteğiyle atmadı ALLAH SERHAN HOCAMDAN BİN DEFA RAZI OLSUN

 4. İstanbul / Mehmet

  Nişanlımla gayet güzel ve seviyeli bir ilişki yaşıyordum. Kendi halimizde geçinip gidiyorduk, ama nedendir bilmem. düğüne son 2 ay kala birden bire nişanlımda değişmeler fark ettim sürekli beni tersleyip söylediğim hiç bir konuya katılmıyordu aksine insanların içinde beni acayip acayip cevaplarla kırıcı sözlerle rencide etmeye de başlamıştı. baktım olacağı yok bu ilişkinin biteme zamanı çoktan gelmiş ama vazgeçmek o kadarda kolay değildi. Aileme anlattım bunları ben nişanı atmak istiyorum dedim karar senin kararın dediler. Ve bende nişanı attım atınca çok zor zamanlar yaşadım odama kapattım kendimi sosyal yaşantım tamamen sıfır bir şekilde delirmeye kadar gittim kendi kendim ile konuşmam ailemi gerçekten çok ama çok rahatsız ediyordu.

  Bir hocadan yardım alalım dediler tamam dedim Medyum Serhan bizim uzaktan bir akrabanın tanıdığı bir hocaymış. Numarasını verdi aradık derdimi anlatınca benim anne baba ismimi nişanlımın anne baba ismini isteyip kapattı 15 dakika sonra aradım. Nişanlımın üstünde soğutma büyüsü yapıldığını ve bu yüzden benden uzak kaçtığını söyledi. Peki bu büyüyü nasıl boza biliriz dedim. Papaz büyüsü ile papaz büyüsü çok tesirli olmakla kalmayıp kesin sonuçlar vererek kutsallığını gücünü bir çok çalışmamda gördüm. Sana ve nişanlına papaz büyüsü yapıp eskisi kadar güzel günlerin sizi beklediğini dedi.

  Büyüyü yaptık’dan 3 hafta sonra nişanlımla barıştık. eskisi kadarda olmasa da mutluyduk yavaş yavaş gün geçtikçe daha güzel bir ilişki bizi bekliyordu buna tüm kalbimle inanıp güveniyorum. Allah razı olsun Serhan hocamdan onun ile tanışmasaydım. Nişanlımın beni kendi isteği ile ayrılmak istediğini düşünecektim ve bu beni tam anlamıyla hayata karşı duruşumu yıkacaktı tekrar söylemek istiyorum. Serhan hocama gerçekten saygı ve sevgilerimi sunarım İyi akşamlar.

 5. Ayşe karaca

  Papaz büyüsünü gerçekten işe yaradığını Afran hocam ile gördüm çok ciddiyim papaz büyüsü Afran hocamın işi babamla ilgili sıkıntılarım vardı buradan anlatmak istemiyorum ama evine geri geldi sizde papaz büyüsünü denemek isterseniz Afran hocama ulaşın.

 6. Papaz büyüsü ile bağlamak

  eşimin gözü sürekli dışarıda idi ne yaptım ne ettim kendisini bir türlü evine sadık bir baba bana da eş olarak hiç hayal edemedim iki defa dolandırıldım Atilla hocam papaz büyüsü ile eşimi bana saygılı sevgili çocuklarımıza karşı ilgi dolu bir adam olarak evine papaz büyüsü ile bağladı

 7. meltem

  8 yıllık evli biriyim 4 çocuğum var. Özel bir şirkette çalışıyorum hem eşimin hem benim çalışmamız çocuklarımızla yeterince birlikte olmamamıza sebep oluyordu. Bir hizmetçi tutmaya karar verdik, biraz araştırmalar yapınca bir bayan bulduk para konusunda da anlaşınca işe başladı. yaklaşık bir iki ay kadar çalıştı. eşimin ona karşı samimi tavırları dikkatimi çekti el kol hareketleri falan canımı sıkmaya başladı. işimden erken eve dönmek zorunda kaldım çocuklar okula gitmişlerdi eve geldim baktım kadın yok telefonunu aradım kapalı başına bir iş falanı geldi diye merak ettim eşime haber vermek için onuda aradığımda kapalıydı içime bir şüphe düşmüştü .

  aradan yarım saat geçtikten sonra evin kapısı açıldı ben kadın işine geç kaldı diye düşünürken ses çıkarmak istemedim. eşimle sarmaş dolaş eve girdiler beni gördüklerinde ikisininde rengi sap sarı oldu ne oluyor dedim ikisi de bir şey söylemeyince dünyam başıma yıkıldı. İkisini de evden hemen kovdum çocuklar geldiğinde babanızdan ayrılıyorum dedim neden ne oldu sordular hiç bir şey söyleyemedim. Ayşe abla nerede dediler kovdum onuda deyince anladılar. öldürmekle tehditler etmeye başladı eski eşim kendimden çok çocuklarımdan korkuyordum. komşum gel İranlı Medyum Selman hocadan yardım alalım dedi pek inanmam ben öyle işlere .

  Selman hocam içini rahat tut kızım sen canını hiç sıkma o adamı hayatından köküyle kazıyıp atarım. bana güven dedi çok fazlada para talep etmedi. papaz büyü ile o pislik adamı önce benden soğuttu sonrasında benim için bir koruma yaptı. çocuklarım bu psikolojiden kolay çıkmadılar. ama şimdi durumları iyi ben ne zaman o yastığa başımı koysam bu ihanet geliyor aklıma ama olsun o şerefsizden Selman hocam sayesinde kurtuldum ya bu günlerimde geçer inşallah Ellerinizden öperim Selman hocam dostlar özellikle bayan arkadaşlarım varsa sizinde böyle bir derdiniz İranlı medyum Selman hocamdan yardım istemenizi rica ediyorum gerçekten çok iyi temiz kalpli bir hocaymış tanıdım ve kendim şahit oldum.

 8. tevhit

  bana göre bu işte sizlere tavsiyem medyum Hakim hocadır. Neden diye soracak olursanız papaz büyüsü ile sevgilimle barıştım. hemde hiç ama hiç umudum yokken tüm samimiyetimle söylemek istiyorum. Medyum Hakim hocam gerçekten çok iyi bir hocadır kendisi buda numarası 0533 052 29 01

 9. ahmet

  Suarez hocamla papaz büyüsünü bozduk. Eşim ve benim için bir birimizden soğutmak için yapılmış bir büyü kimin yaptığını biliyordu ama söylemedi suarez hoca papaz büyüsünü en etkili bir şekilde bozmanın ermeni büyüsü olduğunu anlattı yaptık. Çok şükür durumumuz şuanda gayet güzel .

 10. Burdur \ barış

  herkes kendince bir takım sıkıntılar yaşamış. Herkesin Allah yar yardımcısı olsun. hayat bizleri bazen çok farklı çıkmazlara soka bilir, çaresizlikle yollarımızı kesiştirir. kendimizce dertlerimize derman arar çoğu kezde maalesef yanılırız. bende bu yanılgılardan çoğunu yaşadım gördüm ve yaptım. açık konuşmak gerekirse 3 kez dolandırıldım. Bir çare aranırken medyum Serhan hoca ile tanıştım. dolandırılma sebeplerimi ne kadar dolandırıldığımı anlattım.

  Kendisine hemen güvenemeyeceğimi dile getirdim kendisi de zaten bunu güven meselesini bu kadar basitleştirip her önüne gelene güvenmemi istemedi. kendisi ile papaz büyüsü ile nişanlımla bozulan aramı yapmasını talep ettim. beni kırmayıp kabul etti bir gün bile aramayan kız telefonlarımı susmaz bir şekle getirdi.

  Sürekli buluşma istekleri barışma çabaları, Serhan hocamla paylaşmak istedim bu olanları kendisi benden çok mutluluk tepkileri sergiledi. Serhan hocam evladım ben sadece senin o giden paralarına acıyıp elimdeki bütün imkanları seferber ettim. şuan ki sevgilinle aranda bundan sonra hiç bir türlü olumsuz bir hareket yada sizi ayırmaya çalışan insanların olması Allah’ın izniyle imkansız bir hal almış bulunmakta gönül rahatlığı ile ilişkinizi yaşayıp mutlu mesut bir şekilde evlilik yoluna koşabilirsiniz dedi. Ellerinizden öperim Serhan hocam bütün içtenliğimle benim tavsiyem Serhan hocamdan yanadır.

 11. Bu yorum medyum arayan arkadaşlara yardımcı olur

  Cümleten selamın aleyküm Antalya dan yazıyorum. lafı çok uzatmadan bu işlere girmek istiyor ve gerçek medyum arıyorsanız. Afran hocamla tanışmanızı isterim

 12. Sultan

  Merhabalar ben sultan papaz büyüsü dedikleri büyüyü gerçekten çok merak ediyorum. bazı kitaplardan araştırma yaptığım zaman çok tehlikeli bir büyü olduğuna şahit oldum ama bir o kadarda güçlü bir büyü olduğunu öğrendim sevgilim üzerinde bana karşı bağlanması için medyum Atilla dan yardım aldım. işimde çok başarılı bir medyum kendisi tavsiye ederim.

 13. Papaz büyüsü ile kısmet açma

  Ben İranlı medyum Selman hakkında bir kaç bir şey söylemek istiyorum. papaz büyüsü olsun aşk büyüsü olsun çok sağlam bir hoca bilmiyorum diğer büyülerde ne kadar başarılı bir hoca ama ben kısmetimi açtırmak için papaz büyüsü yaptırdım. Çok şükür hiç ummadığım kadar talibim arttı sosyal medya hesaplarıma her gün tanışalım diye mesajlar yağıyor. kısmeti benim gibi kapanmış kız ve ya erkek kardeşlerime şiddetle tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!